У житловому комплексі «Авіа Квартал» Вашій увазі представлено нежитлові приміщення для ведення бізнесу, офісних приміщень.

У комплексі вже працюють супермаркет «Фора», магазин продажу одягу, незабаром відкриється кабінет стоматології.

У Вас є можливість купити нежитлові приміщення в кредит (детальна інформація у розділі «Кредитування»).

Плануєте відкрити кафе, магазин або розвиваючий центр у Вишневому? Шукаєте зручне і сучасне приміщення під офіс? Почніть свій успішний бізнес із ЖК «Авіа Квартал». Ми пропонуємо різноманітні комерційні площі та нежитлові приміщення у Вишневому, в новому житловому комплексі на відстані 3 км від Києва. Умови покупки – на вибір, планування – на будь-який смак!

Комерційна нерухомість у Вишневому в ЖК «Авіа Квартал»

У нас можна придбати нежитлові приміщення різних площ і планувань у одному з трьох корпусів:

 • Корпус «А» з трьох секцій поверховістю 16 і 18 поверхів – побудований і зданий в експлуатацію.
 • Корпус «Б-1» з трьох секцій поверховістю 7, 12 і 17 поверхів – на завершальній стадії будівництва (частина секцій здана в експлуатацію).
 • Корпус «Б-2» з двох секцій по 17 поверхів – будується.

Загальна площа комерційних приміщень у всіх корпусах і секціях ЖК «Авіа Квартал» складає 3500 кв. м. Частина площ вже реалізована, експлуатується за призначенням і приносить своїм власникам дохід. Так, у житловому комплексі працює супермаркет, стоматологія, невеликі магазини та ін. Ви також можете відкрити у нас заклад, про який завжди мріяли.

Організувати бізнес в «Авіа Кварталі» – просто і прибутково

Купивши комерційні площі в нашому житловому комплексі, ви зробите вигідну інвестицію. Тут добре починати торгівлю або бізнес у сфері обслуговування:

 1. Незважаючи на те, що Вишневе – невелике містечко, його населення постійно зростає. Люди із задоволенням переїжджають у передмістя Києва як із самої столиці, так і з інших регіонів України. Вигідне розміщення Вишневого дозволяє його жителям працювати в Києві, адже звідси легко добиратися у центральні райони столиці.
 2. При цьому все необхідне – від господарського магазину до салону краси – люди шукають ближче до дому. Таким чином, вашому закладу забезпечений потік постійних клієнтів з мешканців ЖК «Авіа Квартал» та прилеглих мікрорайонів.
 3. Значна частина квартир житлового комплексу вже реалізована, багато з них заселені. Ви можете відкривати своє кафе або розвиваючий центр, щойно будете готові. Кількість ваших потенційних клієнтів з часом тільки зростатиме, адже ми продовжуємо будувати і реалізовувати квартири.
 4. Купивши потрібне приміщення вже зараз, ви встигнете зайняти свою нішу в нашому комплексі. Зможете відкрити тут перший спортбар, більярдний клуб, меблевий салон, магазин хендмейд або оздоблювальних матеріалів. Також вдалим рішенням стане створення в ЖК «Авіа Квартал» розвиваючого центру, приватного дитсадка, дитячого кафе або мовних курсів. Адже більшу частину наших квартир купують молоді сім’ї з дітьми.

У нас також відмінне місце для розміщення вашого офісу. ЖК «Авіа Квартал» – це:

 • комфортні офісні приміщення;
 • відмінне розташування – практично в центрі Вишневого, за 3 км від Києва і за 20 хвилин їзди від аеропорту Жуляни;
 • прекрасна транспортна розв’язка.

Чому у нас вигідно купувати комерційні та офісні приміщення

Ми пропонуємо:

 • Доступні ціни. Комерційна нерухомість у Вишневому дешевша, ніж у столиці. А у нас ви ще й отримуєте її без посередників, за ціною забудовника.
 • Індивідуальні кредитні програми.
 • Розстрочки на гнучких умовах.

Хочете дізнатися більше про комерційні площі, які можна купити в ЖК «Авіа Квартал»? Ознайомтеся з плануваннями наших корпусів на сайті або зв’яжіться з відділом продажів за телефоном (050) 447-50-29. Наші менеджери допоможуть підібрати приміщення, яке ідеально підійде для успішної реалізації ваших бізнес-ідей у Вишневому.