Кредитні програми на покупку житла в Вишневому

ЖК «Авіа Квартал» пропонує різноманітні програми кредитування житла, нежитлових приміщень із терміном кредитування вiд 10 років за умови першого внеску в розмірі від 30% від вартості житла з ануїтетним графіком погашення.

Застава – придбана покупцем квартира в житловому комплексі «Авіа Квартал». Кредитором є Кредитна спілка «КС Володар», що працює на фінансовому ринку з 2003 року.

Кредитні программи на купівлю квартир в житловому комплексі “Авіа Квартал” 


Для розгляду заявки на одержання кредту необхідно надати наступні документи:

Паспорт

Ідентифікаційний номер.

 • Довідка про доходи за останні 6 місяців.
 • Копія трудової книжки, завірена печаткою підприємства для дружини (чоловіка) позичальника.
 • Свідоцтво про одруження ( для одружених), та такі самі документи для дружини (чоловіка) позичальника.

Витрати покупця під час отримання кредиту на купівлю квартири:

 • Перевірка документів: 1,5% від суми кредиту – одноразовий платіж (передоплата 150 грн).
 • Страхування квартири на рік: одноразовий платіж 0,28% від вартості всієї квартири
 • Вступний членський внесок – 31 грн.
 • Супровід та послуги нотаріуса: приблизно 7500 грн – одноразовий платіж.

 • Ви можете проконсультуватися щодо кредитних програм у відділах продажу житлового комплексу (див. розділ «Контакти»), а також у кредитних консультантів Кредитної спілки «КС Володар»

Купівля житла вимагає чималих вкладень. Але ви не повинні чекати і збирати гроші десятиліттями, тулитися в орендованих квартирах або жити з батьками. Ми пропонуємо вигідні програми кредитування, які дозволять вам переїхати у власне житло вже зараз. У ЖК «Авіа Квартал» можна купити квартиру у Вишневому в кредит на термін вiд 1 року зі зручним графіком погашення на ваш вибір. Невеликий початковий внесок – і ви зможете оселитися в красивому комфортному місці за 3 км від Києва!

Чому вам варто обрати житло в ЖК «Авіа Квартал»

Купуючи у нас квартиру, ви забезпечуєте собі максимально комфортне життя. Тут поєднуються переваги проживання в передмісті й у столиці:

 1. Ви ніби живете в самому Києві. До метро, великих супермаркетів та аеропорту – всього 20 хвилин. Дістатися до центру не складніше, ніж із київських спальних районів. Ви можете спокійно працювати в Києві, без проблем їздити у столицю на ділові зустрічі або відвідувати популярні розважальні центри. Усі потрібні зупинки громадського транспорту – поруч із корпусами ЖК «Авіа Квартал».
 2. Вас оточує затишок маленького тихого містечка. Вишневе – спокійне зелене місто, в якому приємно прогулятися і взагалі здорово жити. Свіже повітря, гарна панорама за вікнами і тиша, яку не порівняти з шумом мегаполісу.
 3. Все що потрібно – в кроковій досяжності. Незважаючи на те, що Вишневе невелике місто, а ЖК «Авіа Квартал» ще будується, тут є відмінна інфраструктура. Багато що вже працює в самому комплексі – дитячий центр, стоматологія, магазини. Незабаром очікується відкриття спорткомплексу. А у Вишневому є школи, поліклініки, банки, ринок. І все це недалеко, оскільки містечко дуже компактне.
 4. Завдяки тому, що Вишневе знаходиться за межами Києва, ціни на нерухомість тут нижче. У нас ви можете дозволити собі значно більше, ніж у новобудовах столиці. До того ж будь-які квартири доступні в кредит.

Крім того, житло в «Авіа Кварталі» відрізняється високою якістю. Ми використали найкращі будівельні та інженерні технології, які гарантують нашим будинкам надійність, а їх мешканцям – комфорт. Ми також організували власну сервісну компанію, яка забезпечує злагоджену роботу інженерних систем, чистоту під’їздів і безпеку дворів.

Кредитні пропозиції від «Авіа Кварталу»

Наш житловий комплекс – це комфортні новобудови. Ми пропонуємо:

 • однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири;
 • пентхауси різного метражу;
 • комерційну нерухомість.

На ваш вибір – більше 60 зручних і ретельно продуманих планувань житла!

І будь-яку квартиру в ЖК «Авіа Квартал» у Вишневому можна купити в кредит. Кредитує наших покупців «КС Володар» – надійний кредитний союз, який працює в Україні з 2003 року. Кредит надається в гривнях за вигідною відсотковою ставкою від 4,5 до 24 %. Умови дуже гнучкі:

 1. Кредитна програма підбирається індивідуально, виходячи з ваших можливостей і побажань.
 2. Графік погашення – ануїтет.
 3. Термін кредитування – від 1 року до 10 років.
 4. Мінімальний перший внесок – 30 %.

Подобається наша пропозиція? Вибирайте підходяще планування серед одно-, дво- або трикімнатних квартир в ЖК «Авіа Квартал»!

Є сумніви? Забронюйте обрану квартиру на 3 дні – це безкоштовно! Таким чином, ви не втратите вподобане житло і зможете обміркувати, яка кредитна програма вам краще підійде. А якщо залишилися питання щодо умов купівлі квартири у Вишневому в кредит, задайте їх нашим консультантам за телефоном (044) 206-32-42.